Работаем с Пн - Пт с 10:00 до 18:00

  • Ваша корзина пуста!

Clear Lux 42 UV

339 грн.
  • Производитель: Sauflon
  • Код Товара: 70-104

Доступные варианты

Опис

Clearlux 42 UV — традиційні контактні лінзи з гідрогелевого матеріалу HEMA-copolymer. Бренд: Sauflon. Форма випуску: кожну лінзу вміщено в окремий скляний флакон зі спеціальним розчином. Режим заміни: один раз на 6-9 місяців. Режим носіння: денний, до 8 годин на добу (час носінння, який підходить саме вам, уточнюйте в офтальмолога). Спати в них заборонено!

Раз на рік обов'язково відвідуйте лікаря-офтальмолога (окуліста) для профілактичного огляду та діагностики зору. Отримайте рецепт на м'які контактні лінзи (МКЛ). Оформлюючи замовлення, слідкуйте за тим, щоб оптична сила МКЛ, базова кривизна, а також аддідація, циліндр і вісь циліндру (при астигматизмі) відповідали рецепту.

Особливості лінз Clearlux 42 UV:

  1. Покращений дизайн. За рахунок лентикулярного дизайну лінзи мають малу товщину на периферії. Тому вони пропускають повітря краще за інші гідрогелеві МКЛ. А це значить, що Clearlux 42 UV менше шкодять здоров'ю очей і ходити в них набагато безпечніше.

  2. Висока міцність. Лінзи зроблені з міцного матеріалу з середнім вологовмістом. Вони не рвуться, не подряпуються й чудово носяться. Разом з тим вони чудово тримають форму й забезпечують якісну корекцію зору.

  3. Наявність УФ-блокатора. Clearlux 42 UV оснащені фільтром, який блокує шкідливе ультрафіолетове випромінювання. Вони захищають кришталик і сітківку ока, перешкоджаючи розвитку низки небезпечних захворювань (катаракти, макулодистрофії, меланоми хоріоідеї та ін.).

Лентикулярний дизайн профілю:

Clearlux 42 UV мають форму лентикуляру. В оптичній зоні їх товщина достатня, щоб добре коригувати зір. Однак ближче до периферії лінзи потоншуються. А менша товщина полегшує проникнення повітря до рогівки. Це дозволяє зберегти здоров'я очей та знизити ризик гіпоксичних ускладнень.

Протягом дня рекомендуємо використовувати зволожуючі краплі для очей. Для догляду за традиційнними лінзами використовуйте універсальний розчин і регулярно проводьте глибоке очищення пероксидними системами чи ферментними таблетками.

Що таке HEMA-copolymer

HEMA-copolymer — це гідрогелевий матеріал з середнім вологовмістом. Він відрізняється хорошою гідрофільністю, а значить активно притягує й утримує вологу. Лінзи з ГЕМА-полімеру легко змачуються слізною рідиною і не підсихають протягом дня. Тому ходити в них зручно і приємно.

Clearlux 42 UV можна рекомендувати:

  • Людям з короткозорістю в межах -12.0 діоптрій.

  • Чоловікам і жінкам, які планують носити МКЛ не довше 8 годин на день.

  • Пацієнтам з радіусами кривизни рогівки 8.4 та 8.8.

  • Користувачам, які звикли до гідрогелевих лінз тривалого носіння.

Ціна вказана за 1 лінзу.

Замовити контактні лінзи для очей Клеарлюкс 42 Юві від компанії Сауфлон можна онлайн кур'єрською доставкою (Київ) чи «Новою поштою» на вказане відділення в інші міста України. 

Лінзи
Радіус кривизни, мм (-)8,40; (+)8,80; (-)8,80
Оптична сила, D -12,00...+8,00
Діаметр лінзи, мм 14,0
Вологомісткість, % 42
Киснепроникність, Dk/t 21.4
Матеріал Сополімер HEMA
Режим використання Денний
Режим заміни 6-8 міс.
Комплектність 1 шт.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо